Керівництво АОУ

Асоціація ортодонтів україни

Асоціація ортодонтів України створена 1999 році як громадське об'єднання захищає професійні інтереси лікарів - ортодонтів та водночас де в найкращих інтересах пацієнтів Станом на 2017 рік налічує понад 450 дійсних членів. Президент Асоціації ортодонтів України проф. Любов Смаглюк

Асоціація ортодонтів України надає свої членам: професійну | підтримку - у вигляді конференцій, курсів, консультацій, розробки нормативної бази документів юридичну допомогу, інформаційну підтримку через вебсайт електронну розсилку новин, персональні консультації.

AOY тісно співпрацюе з міжнародними професійними об'єднаннями, такими як Всесвітня Федерація ортодонтів ( WEO ) та європейське Ортодонтинне Товариство ( EOS )

Членом АОу може стати кожний бажаючий лікар, який пройшов спеціалізацію з ортодонтії, погоджується дотримуватись статуту АОу та дотримуватись у своїй діяльності " Етичного кодексу пікаря ортодонта ". Крім того, Асоційованим чпеном АОУ може стати кожний бажаючий, хто розділяє цінності та підтриму діяльність АОУ

Президент асоціації ортодонтів україни

Президент асоціації ортодонтів україни

Смаглюк Любов Вікентіївна

Заслужений лікар України,член Правління Асоціації Ортодонтів України, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри ортодонтії Полтавського державного медичного уныверситету(м. Полтава); лікар-ортодонт вищої кваліфікаційної категорії, лікарський і педагогічний стаж понад 30 років.

З 1996 року і по цей час є членом Європейської спілки ортодонтів, виступала з доповідями на з'їздах, конгресах, конференціях різного рівня проведення: в України і за її межами.

В грудні 2006 року захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за темою: "Сучасні методи лікування дистальної оклюзії зубних рядів. Помилки та ускладнення". Кількість друкованих праць понад 300.

Основний напрямок роботи - функціональні методи діагностики та лікування пацієнтів із ЗЩА та деформаціями. Міждисциплінарний підхід до лікування пацієнтів із розладами СНЩС.

Почесний президент та віце-президенти

Почесний президент та віце-президенти

Дрогомирецька Мирослава Стефанівна

Почесний президент АОУ

Скрипник Ірина Леонідівна

Віце-президент АОУ

Члени правління

Члени правління

Дорошенко Світлана Іванівна

Суздальцев Олег Валерійович

Мірчук Богдан Миколайович

Трофименко Марина Вікторівна

Ганчук Вероніка Володимирівна

Ляховська Анастасія Віталіївна

Голови осередків АОУ

Голови осередків АОУ