Історія АОУ

22.05.1999
22 05.1999

У місті Львові було проведено установчі збори лікарів ортодонтів, на яких були присутні представники 14 міст України. На зборах було прийнято рішення про створення Асоціації Ортодонтів України (АОУ) в складі Асоціації стоматологів України (АСУ), затверджено проект Статуту Асоціації ортодонтів України, обрано одноголосно  президента Асоціації – Фліса Петра Семеновича.

Обране у 1999 році Правління АОУ:

• Фліс П.С. (Київ)
• Дрогомирецька М.С. (Львів)
• Король М.Д. (Полтава)
• Покровський М.М. (Львів)
• Репужинський Й.М. (Одеса)

Асоціація Ортодонтів України виступила зі зверненням до президії АСУ щодо затвердження АОУ у якості колективного члена та затвердження рішення установчих  зборів АОУ.

11.1999
11.1999

На першому з’їзді АСУ було одноголосно затверджено всі прийняті на установчих зборах АОУ положення.

10.2000
10.2000

Пройшла перша міжнародна конференція «Актуальні проблеми ортодонтії», яка була організована АОУ. На конфернції були присутні гості з Австрії, Данії, Азербайджану, Вірменії, які виступили з цікавими доповідями. Під час проведення конференції до президії АОУ було додатково обрано Головного стоматолога Міністерства оборони України полковника Камалова Р.Х.

Згідно статуту АОУ у 2002 році була проведена друга міжнародна конференція АОУ, яка проходила у м.Львові.

2004
2004

Третя міжнародна конференція АОУ відбулась під час проведення з'їзду АСУ в м. Києві. АОУ тісно співпрацювала та продовжує співпрацю з міжнародними асоціаціями Європи, Америки та країн СНД.

10.2005
10.2005

За сприяння та при підтримці АОУ було засновано міжнародний журнал АОУ «Сучасна ортодонтія».

02.10.2011
02 10.2011

Український дім став місцем зустрічі лікарів-стоматологів-ортодонтів на  II-му з`їзді Асоціації Ортодонтів України. В цей день зібрались делегати з регіонів України та м. Києва. Основними питаннями, винесеними для обговорення, були:

  • звіт президента АОУ, професора Фліса П.С., за три роки діяльності;
  • звіт ревізійної комісії АОУ;
  • внесення змін до статуту АОУ;
  • вибори членів правління АОУ та вибори президента Асоціації Ортодонтії України.


Після проведених обговорень та голосувань по всім вищезгаданим питанням відбулось таємне голосування, на якому делегати II-го з`їзду обрали М.С. Дрогомирецьку президентом АОУ.

Ексклюзивні фото з установчих зборів лікарів ортодонтів, під час яких було прийнято рішення про створення Асоціації Ортодонтів України (Львів, 1999 р.)