Події

03-05

10.2017

МІЖНАРОДНИЙ ОРТОДОНТИЧНИЙ СИМПОЗІУМ "ОРТОДОНТІЯ СЬОГОДНІ" (КИЇВ, УКРАЇНА)

Київ

Міжнародний Ортодонтичний Симпозіум, більш відомий як IOS Prague, є ортодонтичною конференцією, яка щороку відбувалась у Празі і вже стала добре відомою українським ортодонтам. Починаючи з 2017 року Симпозіум поширює географію представництва та організовується у співпраці з національними об'єднаннями ортодонтів кожного року в новій євразійській країні. Почесне право вперше представляти IOS закордоном отримала Асоціація Ортодонтів України. Завдяки активній міжнародній співпраці ЄАО та АОУ International Orthodontic Symposium 2017 пройде в Україні.

3-5 ЖОВТНЯ 2017

Тематика Конгресу:
Відкритий прикус
Мезіальний прикус
СНЩС - діагностика та лікування
Нейром'язова ортодонтія

3-5 ЖОВТНЯ 2017

Секція для зубних
техніків-ортодонтів

ІНФОЛІНІЯ - Вера Горун
+38 096 4254 096
ios2017.kiev@gmail.com

Програма

Програма

МІЖНАРОДНА СЕКЦІЯ


ПРОФЕСОР РАЛЬФ РАДЛАНСКІ (НІМЕЧЧИНА)
"4-СЕЗОНИ ОРТОДОНТІЇ - НАЙКРАЩА СУЧАСНА ТЕРАПІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ РІЗНОГО ВІКУ"

Професор Ральф Дж. Радланські - завідувач кафедри біології черепно-лицьового розвитку у Шаріте -  медичний університет у Берліні, кампус Бенджамін Франклін, Freie Universität Berlin. Після завершення навчання на медичному та стоматологічному факультеті  в Геттінгені та Міннеаполісе, закінчив аспірантуру з анатомії в Геттінгенському університеті (кафедра морфології та ембріології). Спеціалізація по ортодонтії в університеті Геттінгена (кафедра ортодонтії) та абілітації (1989 р.) на медичному факультеті університету Геттінгена. З 1992 року в Freie Universität Berlin.

1999-2007: керуючий директор стоматологічної клініки Шаріте, Берлін. Запрошений професор Каліфорнійського університету в Сан-Франциско (USA), Університету Турку (FIN) та Університету в Базелі (CH). Поточні дослідження: черепно-лицевий морфогенез, подолання розриву між молекулярною біологією та морфологією. Дослідження в практичній та інноваційній ортодонтичній терапії. Член правління декількох національних та міжнародних навчальних закладів. Радник з безперервної освіти в ортодонтії у внутрішньо-та поза університетських установах. Співголова "Динаміки ортодонтії". Автор "Обличчя - живописний атлас клінічної анатомії" разом із Карлом Х. Вескером. Член наукових рад та президент декількох міжнародних конгресів, президент Міжнародного ортодонтичного симпозіуму в Празі 2004, 2006-2015 роки. Президент Євразійської асоціації ортодонтів (ЄАО).

ДОКТОР ГУІДО САМПЕРМАНС (НІДЕРЛАНДИ)
"ЛІКУВАННЯ ВІДКРИТОГО ПРИКУСУ"

Д-р Гвідо Самперманс, Д.Д.С., М.С. Закінчив університет у  1980 році як загальний стоматолог (Univ. Of Leuven, Бельгія), заснував приватний ортодонтичній офіс у Бельгії (1986) та Хайнсберг / DE (1997). 2003-2010 рр. Очолив ортодонтичне відділення в Маастріхті (NL). У 2010 році відкрив новий офіс у Ечті (Нідерланди). Вважається сучасним ортодонтичним офісом, в якому використовують новітні цифрові розробки. Доктор Самперманс є  членом Товариства Angle в Південній Каліфорнії (США) та навчає філософії ортодонтичного лікування та практичного менеджменту всередині та за межами Європи протягом 15 років. Він також пропонує мікро-семінари в своєму офісі про самолігуючі брекет системи, комп'ютерні 3-D технології та сучасне управління практикою, він володіє першокласними знаннями та має великий досвід роботи з pre-adjusted системами (Andrews, Roth, MBT, Roncone). З 2003 року  працює з самолігуючими брекет системами, має понад 5000 кейсів. Викладач у аспірантурі в Регенсбурзькому університеті (DE) та викладач ZAFI-Institut у Відні (A). Він розробив програму для вивчення техніки прямої дуги на один рік який включає в себе десять дводенних сесій.

ПРОФЕСОР ФАБІО САВАСТАНО (ІТАЛІЯ)
"НЕЙРОМУСКУЛЯРНА ОРТОДОНТІЯ"

Доктор Фабіо Савастано закінчив медичний та хірургічний факультет у 1987 році в Неаполітанському університеті в Італії. Здобув ступінь магістра ортодонтії в Університеті Падуї в 1990 році і є ад'юнкт-професором університету Дес-Ле-Вальс, Андорра. Керує своєю практикою з ортодонтії та гнатології з 1991 року в Альбенга. Доктор Савастано є президентом Міжнародного коледжу  нервово-м'язової ортодонтії та гнатології (ICNOG) та членом численних асоціацій, а також читав лекції в Бразилії, Канаді, О.А.Е., Іспанії, Бахрейні, Індії та Італії з приводу "нервово-м'язової ортодонтії".

Нервово-м’язова стоматологія є діагностичною та лікувальною методикою, яка  вивчає функцію м’язів в результаті створення функціональної оклюзії. Це дозволяє встановити оптимальне фізіологічне положення щелепи для сприяння корекції основних причин болі СНЩС, голови та шиї. Нейромускулярна стоматологія також використовується для визначення фізіологічного положення щелепи перед складними процедурами відновлення зубних рядів, естетичною реабілітацією, процедурами медичного сну, ортопедичного та ортодонтодонтичного лікування.

ПРОФЕСОР ДОКТОР АЛАДІН САББАХ (НІМЕЧЧИНА)
"1. CMD / TMJ ЛІКУВАННЯ
2. МОЖЛИВІ РІШЕННЯ ПРОБЛЕМ В СУЧАСНІЙ ОРТОДОНТІЇ"

1989 р. Сертифікат щелепно-лицевого хірурга; 1993 р. спеціалізація з ортодонтії (Мюнхен); 1996 р. Патент ЄС / США, SUS²: Універсальна весна Саббага; 2002 р. патент ЄС / США, Aqua Splint / TMD; 2005 р. голова Німецької асоціації ортодонтії в Баварії.
Почесний професор, має міжнародні нагороди за визначні заслуги в багатьох країнах, член редакційної колегії видавництва "Квінтесенція", IOS та AEO Praga.
Викладач з 1991 року в декількох національних та міжнародних університетах.
В сучасній ортодонтії було досягнуто чимало прогресу, який може допомогти покращити та спростити лікування, особливо в складних випадках, таких як вирішення проблем анкоражу з застосуванням TAD і SUS²,вирішення проблем пацієнтів, які не дотримуються рекомендацій лікаря і мають ускладнення лікування, вирішення естетичних проблем за допомогою різноманітних елайнепір та лінгвальних систем, уникнення ортохіругії у дорослих випадках та управління множинною аплазією, передчасними втратами молярів та утримання зубів / анкілози, а також рекомендаціями щодо уникнення / мінімізації резорбції кореня та рецидиву. Ця лекція  –  створена щоб продемонструвати нові та затверджені методи сучасної ортодонтії та показати її можливості та межі. Особлива увага приділяється командній роботі різних дисциплін, таких як пародонтологія, протезування, хірургія та гнатологія.

ДОКТОР МАУРІЦІО ГОНСАЛЕС БАЛУТ (МЕКСИКА)
"ОРТОГНАТИЧНА ХІРУРГІЯ - ЛІКУВАННЯ ВІДКРИТОГО ПРИКУСУ"

-Доктор наук хірургічної стоматології: Міжконтинентальний університет, Мехіко 1990-1994.
- Магістр наук у галузі ортодонтії: Університет Лома Лінда 1996-1998.
Курс ре конструкційної хірургії обличчя, ортодонтії та ортогнатичної хірургії, з доктором Вільямом Арнеттом, Санта-Барбара Каліфорнія, 1997 рік.
- Президент Мексиканської асоціації ортодонтії  2015-2017 рік.
- "Посол" Американської асоціації ортодонтів 2015 рік.
- Перше місце на першому науковому конкурсі стоматологічних шкіл та університетів у Військовій школі стоматології, 1993 р.
- член Міжнародного коледжу стоматологів, жовтень 2007 р.
-Сертифікований мексиканською ортодонтичою радою, секретар громадської освіти, дирекція Генеральних профспілок, березень 2009 р.
-Амбасдор асоціації стоматологів Be Active в Польщі, Вроцлав, Польща 2015 р.
Лікування відкритого прикусу II класу тяжкості є дуже важким в лікуванні, хоча багато пацієнтів можна вилікувати без операції, критерії відбору для хірургічної корекції дуже важливі, щоб уникнути небажаних результатів. Також важливо зробити прогнозування хірургічного лікування (SТО), щоб досягти найкращої естетики та стабільних функціональних результатів.


УКРАЇНСЬКА СЕКЦІЯ


МИРОСЛАВА ДРОГОМИРЕЦЬКА
«ПЛАНУВАННЯ ТА ЛІКУВАННЯ ПАЦІЄНТІВ КЛ. ІІІ. ЄДНІСТЬ МИСТЕЦТВА І НАУКИ»

Президент Асоціації Ортодонтів України
Головний ортодонт МОЗ України,
Заслужений лікар України,
доктор медичних наук, професор,
завідувач кафедри ортодонтії інституту післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.,
віце-президент Асоціації приватно практикуючих стоматологів України,
член Всесвітньої Федерації Ортодонтів (WFO),
член Європейського ортодонтического товариства (EOS),
член Італійського ортодонтического товариства (SIDO)

ЛЮБОВ СМАГЛЮК
«ОПТИМАЛЬНА ОКЛЮЗІЯ - РЕЗУЛЬТАТ МІЖДИСЦИПЛІНАРНОГО ПІДХОДУ»

доктор медичних наук, професор, зав. кафедрою ортодонтії ВНЗ «Українська медична стоматологічна академія» (м.Полтава), член Європейського товариства ортодонтів з 1996 року. Основний напрямок наукових робіт - функціональна ортодонтія; діагностика, лікування та профілактика II класу аномалій прикусу по Енглю; дисфункція СНЩС.

Має понад 270 наукових і клінічних статей з ортодонтії та загальної стоматології, автор багато презентацій та лекції. З 1994 року здійснює приватну практику.

ІРИНА СКРИПНИК 
«ОРТОДОНТИЧНА СКЛАДОВА ВІДНОВЛЕННЯ ЗУБНИХ РЯДІВ У ПАЦІЄНТІВ З АНОМАЛІЯМИ І ДЕФОРМАЦІЯМИ»

Доцент кафедри ортодонтії та пропедевтики ортопедичної стоматології Національного медичного університету ім.О.О.Богомольця
Лікар вищої категорії
Член Правління Асоціації Ортодонтів України
Член Правління київського осередку товариства стоматологів України
Член Європейського ортодонтического товариства (EOS)
Член Італійського ортодонтического товариства (SIDO)
Член Всесвітньої Федерації Ортодонтів (WFO)
Науковий редактор видання "Сучасна ортодонтія"
Автор понад 120 клінічних та наукових публікацій з ортодонтії та загальної стоматології
Власник авторської стоматологічної клініки «IRIS DENT» в Києві

АРТЕМ ДУБНОВ
«ПОНЯТТЯ ЕСТЕТИКИ ОБЛИЧЧЯ.
ПОГЛЯД ОРТОГНАТИЧНОГО ХІРУРГА»

Лікар – щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург,
Член Асоціації стоматологів України,
Член Асоціації імплантологів України,
Член Асоціації Краніо-максило-фаціальних хірургів України,
Член International Congress of Oral Implantologists,
Член International Team of Implantology,
Член Німецької асоціації імплантологів, 
International Team of Implantology study club member.

ГАННА ЛУЖКОВСЬКА
"ТАКТИКА ЛІКУВАННЯ ВІДКРИТОГО ПРИКУСУ ПРИ СУПУТНІХ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ПОРУШЕННЯХ: ДИСФУНКЦІЯХ СНЩС, ПОСТУРАЛЬНИХ ЗМІН, ЛОР-ПАТОЛОГІЯХ»

Лікар-ортодонт
У 2003 році закінчила Білоруський державний медичний університет.
2009-2012 рр. - ординатура за спеціальністю ортодонтія в БелМАПО на кафедрі дитячої стоматології. Поглиблено займається рентгендіагностикою і функціональною діагностикою в стоматології. Проводить ортодонтичне лікування дітей, пацієнтів, що ростуть, а також дорослих із зубощелепними аномаліями. Займається лікуванням дисфункції скронево-нижньощелепного суглоба і больових синдромів в області обличчя. Постійно підвищує свій професійний рівень на курсах, семінарах в освітніх центрах України, Росії. Є лектором навчального центру "ОРТОКОН".

МІЖУРА МАРІЯ В’ЯЧЕСЛАВІВНА, УКРАЇНА 
«ДОСВІД ВИКОРИСТАННЯ ІЗІЛАЙНЕРІВ»

Лікар – ортодонт, член АОУ, молодіжна секція, член Євразійської асоціації ортодонтів, член Європейської асоціації ортодонтів, член Европейської спілки молодих ортодонтів EPSOS, член редакційної ради та ведуча рубрик журналу «Сучасна Ортодонтія».

ВЕРОНИКА ВОЛОДИМИРІВНА ГАНЧУК, УКРАЇНА
«ДОСВІД ВИКОРИСТАННЯ СИСТЕМИ ЦИФРОВОГО БОНДУВАННЯ»

Член Європейського  Товариства Елайнерів, член Європейської спілки молодих ортодонтів EPSOS, член АОУ, молодіжна секція,  ведуча рубрики журналу «Сучасна Ортодонтія».


СЕКЦІЯ ДЛЯ ЗУБНИХ ТЕХНІКІВ-ОРТОДОНТІВ, 5.10.2017


РУДІ ЛЕЙБОР (ДАНІЯ)
ЩО МОЖЕ ЗРОБИТИ ЗУБНИЙ ТЕХНІК ДЛЯ ЛІКАРЯ-ОРТОДОНТА ВИКОРИСТОВУЮЧИ ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

Працював в якості зубного техніка, і керував власною стоматологічної лабораторією у Франції.
Руді Лейбор є головним фахівцем і тренером з програмного забезпечення для лікарів-ортодонтів і техніків-ортодонтів компанії 3shape, Данія.
Останні 6 років роботи він присвятив виключно цій сфері діяльності.

ДОКТОР ПЕТЕР БОРБЕЛІ (УГОРЩИНА)
"АПАРАТИ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ СКЕЛЕТНИХ ПРОБЛЕМ"

Доктор Петер Борбеллі закінчив Університет Семмельвейса в Будапешті і вивчив ортодонтию в Гамбурзі (Німеччина) у одного з найбільш шанованих експертів, професора Асбьyoрна Хасунда з Норвегії. Він винайшов KFO-Laser (виробництва Krupp, Essen, Germany), який застосовується в ортодонтичної діагностики в усьому світі. Він є одним із засновників Угорського ортодонтического суспільства і IOS (Міжнародний ортодонтичний симпозіум) в Празі. Він викладає в якості запрошеного професора в Університеті штату Алабама в Бірмінгемі (США) і в Університеті Дебрецена (Угорщина), а також є почесним клінічним професором групи стоматологічних установ I.T.S (Індія). Він був видавцем німецько-англійського двомовного журналу «Kieferorthopädische Mitteilungen», який читається в 36 країнах і угорського професійного журналу «Ортодонтія».
Він є автором багатьох професійних статей і професійної книги «Прямопроводная техніка» з професором Хасундом, який був опублікований на угорському та російською мовами. Крім того, він є співавтором «3D Imaging для ортодонтії» і останнього підручника угорського університету. 

Спікери

Спікери

Любов Смаглюк

Україна

Про спікера

Доктор медичних наук, професор, лікар-ортодонт вищої кваліфікаційної категорії, лікарський і педагогічний стаж понад 20 років. Заслужений лікар України, член Європейської спілки ортодонтів з 1997 року, віце-президент асоціації ортодонтів України, головний позаштатний спеціаліст ГУОЗ Полтавської ОДА зі спеціальності "Ортодонтія" Член Правління Асоціації Ортодонтів України, голова Полтавського осередку АОУ. Завідувач кафедри ортодонтії Вищого державного медичного стоматологічного закладу України «УМСА»

Мирослава Дрогомирецька

Україна

Про спікера

Президент Ассоциации Ортодонтов Украины член Ассоциации Ортодонтов Украины с 1999 года Главный ортодонт МОЗ Украины Заслуженный врач Украины доктор медицинских наук, профессор заведующий кафедрой ортодонтии института последипломного образования им. П.Л. Шупика. вице-президент Ассоциации частнопрактикующих стоматологов Украины член Всемирной Федерации Ортодонтов (WFO) член Европейского ортодонтического общества (EOS) член Итальянского ортодонтического общества (SIDO) Награждений орденами Княгини Ольги I, II и III степени, титул Женщина III-го тысячелетия

Баулут Мауріціо Гонсалез

Мексика

Про спікера

Образование: Доктор в стоматологической хирургии: Межконтинентальный университет, Мехико, 1990-1994 годы. Мастер науки в ортодонтии: Университет Лома-Линда 1996-1998 Facial and Reconstruction Course: ортодонтия и ортогнатическая хирургия, концепции в совершенстве: с доктором Уильямом Арнеттом, Санта-Барбара, Калифорния, 1997 Награды: Первое место на Первом научном конкурсе стоматологических школ и университетов в военной школе стоматологии, 1993 год. Член Международного колледжа стоматологов, октябрь 2007 года. Член Американского колледжа стоматологов, 2015 год. Член-корреспондент Международной академии стоматологической и лицевой эстетики Сертифицированный Мексиканским советом ортодонтов, Секретарь общественного образования, Dirección General de Profesiones, март 2009 года. «Посол» Американской ассоциации ортодонтов в Мексике, 2015 год. «Посол» Ассоциации активных стоматологов Польши, Вроцлав, Польша, 2015 год. Исследование: Разработчик «Pro-Torque» и прописи ABP («Aesthetic Borderline Prescription») брекетов компании American Orthodontics. Разработчик ортодонтических мини-имплантатов, OMG от Zircon Prior Implants Украина. Преподавание: официальный спикер мексиканской стоматологической ассоциации, Federación Nacional de Colegios de Cirujanos Dentistas, с ноября 1999 года до настоящего времени. член Консультативного совета экзамена по сертификации специальности ортодонтии с Национальным центром оценки образования в области высшего образования A.C. (CENEVAL) Член профессиональных объединений и организаций: Asociación Mexicana de Ortodoncia Colgio de Ortodoncia y Ortopedia Dento Maxilo Facial del D.F. Asociación Dental Mexicana Американская ассоциация ортодонтов Всемирная федерация ортодонтов Ассоциация Latino-Americana de Ortodoncia Мексиканский совет ортодонтии Член Международного колледжа стоматологов Член Комитета по сертификации Мексиканского совета ортодонтии

Саббах Аладин

Німеччина

Про спікера

ортодонт, челюстно-лицевой хирург Разработчик аппаратов «SUS» и «Aqua splint», универсальной пружины Саббаха, патент в Европе/США.Председатель Немецкой ассоциации ортодонтии в Баварии.Преподаватель с 1991 года в нескольких национальных и международных университетах.Уполномоченный эксперт по медицинским вопросам (Нюрнберг)Судья «Национальной ассоциации обязательного медицинского страхования стоматологов» Член редакционной коллегии издательства "Квинтисенция", IOS и AEO Prague. 1989 - Сертификат челюстно-лицевого хирурга. 1993 - Специализация по ортодонтии (Мюнхен). 1993 - Основание собственной практики в Эрланген (Германия). 1996 - Патент ЕС / США, SUS² Универсальная весна Саббага. 2002 - Патент ЕС / США, Aqua Splint. 2005 - Председатель Немецкой ассоциации ортодонтии в Баварии. 2016 - Основание второй ортодонтической практики в Нюрнберге/ Германия. 2017 - Уполномоченный эксперт по медицинским вопросам. 2018 - Судья «Национальной ассоциации обязательного медицинского страхования стоматологов» Почетный профессор, имеет международные награды за выдающиеся заслуги во многих странах. Член редакционной коллегии издательства "Квинтисенция", IOS и AEO Prague. Ведущий лектор Европейской академии стоматологического образования ( Nuremberg , Германия). Преподаватель в нескольких национальных и международных университетах. Научный и клинический консультант компаний Dentaurum, 3М, Teledenta. С 1991 года различные публикации, семинары и лекции о: Расстройства ВНЧС, концепция «AquaSplint».Несогласие пациента следовать рекомендациям врача, аппарат «SUS», аппарат Гербста, мини-импланты в ортодонтии.Возможные решения проблем в современной ортодонтии www.sabbagh64.com www.kieferorthopädie-nürnberg.com

Севастано Фабио

Італія

Про спікера

ОБРАЗОВАНИЕ Университет Падуи, Падуя, Италия, 1990 год Магистр ортодонтии Диссертация: «Прикладная кинезиология в ортодонтии» Университет Неаполя, Неаполь Италия, 1987 год Доктор медицины, с высшим отличием (Cum Laude) Диссертация: «Генетические изменения при остром лимфобластном лейкозе» НАГРАДЫ Постдокторская стипендия, Падуанский университет, 1987 - 1990 ОПЫТ ПРЕПОДАВАНИЯ Адъюнкт-профессор магистра. Программа в «Нервно-мышечной ортодонтии и кранио-мандибулярной ортопедии», Universitat Jaume I, Кастельон, Испания 2018 Адъюнкт-профессор и директор MSc. Программа в «Нервно-мышечной ортодонтии и краниомандибулярной ортопедии», Universitat de Les Valls, Андорра, 2015-2017 гг. Принимал участие в многочисленных национальных и международных встречах с лекциями и курсами по нервно-мышечной ортодонтии и TMJ / TMD с 1987 года. ФОРМАТНЫЕ ПРИМЕРЫ: В Университете Сан-Паулу, Сан-Паулу, Бразилия, Международный курс Крон-Ом: Лектор - «Нейромускулярная ортодонтия».  1995 Разработана учебная программа и общая структура курса. Монреаль, Канада, для IAO Canada (Международная ассоциация ортодонтии - Канада) Лектор - «Лучшее в ортодонтии».  2010 Разработана учебная программа и общая структура курса. Практические курсы по мониторингу движений нижней челюсти. ПОХОЖИЙ ОПЫТ Ортодонтическая диагностическая методология, связанная с применением нейромышечной философии в ортодонтии: нейромышечная ортодонтия. Секретарь по вопросам культуры, АНДИ САВОНА, Савона, Италия, 1995-1998 годы; 2001-2006 гг. Организованные ежемесячные стоматологические встречи и ежегодные конгрессы Консультант по ВНЧС, больница Санта-Корона, Пьетра Лигуре, С.В., Италия, с 1992 по 2007 год. Принятие решений и планирование комплексной хирургии ВНЧС и челюстно-лицевой хирургии. Консультант по языкам, Падуя, Италия, 1988 г. Перевод ортодонтического учебника с английского на итальянский. Частная практика, сфокусированная на ортодонтии и лечении нарушений ВНЧС, Альбенга, Италия. ПУБЛИКАЦИИ И ДОКЛАДЫ «Изменчивость измерений вертикальной составляющей прикуса:« Основы окклюзионного свободного пространства » IAPNOR, журнал Международной академии исследований осанки и нейро-мышечной окклюзии  Март 2001 г. «Кранио-мандибулярные отношения в реабилитации ортопедических ортопедических случаев». IAPNOR, журнал Международной академии исследований осанки и нейро-мышечной окклюзии  Декабрь 2002 г. Conference Paper: «Интеграция беспроводных технологий и хранилищ данных для поддержки распределенных изображений на основе ортодонтической практики». Материалы второй Международной конференции «Биомедицинская инженерия», Австрия, февраль 2004 г. «Коррекция окклюзии II класса у взрослых». Стоматология, Оральные расстройства и Терапия  Декабрь 2014 г. «Современная стоматологическая окклюзия в ортодонтии». Стоматология BAOJ, июль 2015 г. «Интеграция принципов нейромышечной стоматологии в ортодонтию». Журнал современной ортодонтии, 01 (47) 2017 «Применение нейромышечных методов в ортодонтической практике». South Eur J Orthod Dentofac Res. 2017; 4 (2): 31-42. ЯЗЫКИ Английский и итальянский - родной язык; Французский - говорит на базовом уровне. Греческий понимает и общается на уровне базового уровня. ЧЛЕНСТВО Международный член AAO (Американская ассоциация ортодонтии) Член WFO (Всемирная федерация ортодонтии) Член Международного колледжа краниомандибулярной ортопедии (ICCMO-USA) Президент ICNOG, Международный колледж нейро-мышечной ортодонтии и гнатологии